Historia Polski, Świata niejednokrotnie pokazała, jak ogromny wpływ na jej tory miały i mają kobiety. Kiedy trzeba wychodzimy na ulicę, walczymy. Umiemy też stać w cieniu i działać zmieniając rzeczywistość. Mogło by się wydawać, że to co robią kobiety w dużych miastach ma większe znaczenie, a jednak to nie do końca tak. Można siedzieć i narzekać, ale lepiej jest coś robić. Wystarczy mieć odwagę nie tylko działać, ale być wśród ludzi. To jest pierwszy krok do zmian, a kobiety zaczynają być aktywne i odnosić sukcesy nie tylko w dużych miastach. Sukces ma bowiem nie jedno oblicze i może być wszystkim. Wszystko zależy od tego o czym marzymy i co jest naszym celem… 

Doskonale wiem jak w życiu bywa trudno. Wszystkie kobiety mają swoje szczyty do zdobycia. I bez względu na to co robią w życiu – prywatnie czy zawodowo mogą opowiedzieć nam niezwykłe historie. Choć często uważają, że nie są ważne… To nie jest prawda.

Każda z nas jest ważna i potrzebna. Tylko boimy się o tym mówić głośno. Anett Załęcka zauważa, to o i zmienia kobiety i pozwala im uwierzyć w siebie. Tak po niezwykłej wystawie zrodził się projekt dla Skarżyszczanek z okazji dnia matki. Dziś kilkanaście różnych kobiet tworzy niezwykłą inicjatywę dla mieszkanek naszego miasta. TU

Zmieniają siebie i innych, bo pozytywne zamiany rzeczywistości mogą być wszędzie. Nawet w nudnym, pozornie mało przyjaznym miejscu. To co się stanie zależy od was. Przyłączcie się do Skarżyszczanek i za ich przykładem zmieniajcie swoje małe ojczyzny. Wtedy może się okazać, że wasze miasta i miasteczka nie są wcale takie straszne, a kobiety mieszkające wokół mają niezwykłą siłę i pozytywną energię, o której nie miałyście pojęcia. Spojrzycie wtedy na swoje sąsiadki zupełnie inaczej niż dotąd.

Dowiecie się o nich i o sobie o wiele więcej… Może ktoś dzięki wam zapragnie powalczyć o swoje marzenia, lub poprosić o pomoc? W grupie jest nie tylko większa siła, ale i nadzieja. Można zdziałać o wiele więcej. My już działamy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *