OBLICZA KOBIECEGO PIĘKNA

Dziś żyję konkursem Miss Polski na Wózku. W tym roku nie startuję a jednak jestem w sercu wszystkich wydarzeń. Jestem bardzo wdzięczna Fundacji Jedyna Taka za to że pozwoliła mi prowadzić grupę Tegorocznych kandydatek. Poznaje cudowne dziewczyny które mają w sobie wszystkie możliwe odcienie… Jestem bardzo szczęśliwa. Tym bardziej że w tym roku można głosować na dziewczyny nie tylko smsowo ale również za pomocą e-maila. Po wybraniu danej kandydatki klikamy w serduszko i weryfikujemy głos po podaniu e-maila. Dostaniecie wiadomość z linkiem potwierdzający głos.

Po cichu liczę że wybierzecie swoje faworytki i pomożecie im wygrać… Możecie głosować klikając w ODDAJ GŁOSY 

Jeszcze nie dawno, to ja startowałam i prosiłam was o głosy. Dziś kibicuję dziewczynom dzielę się wrażeniami i wiedzą, którą sama zdobyłam… Konkurs to najlepsza przygoda jaką można przeżyć. Te tygodnie rywalizacji pozwalają poznać siebie. Zarówno od najlepszej strony jak i tej słabszej. Czasem odkrywamy w sobie nowe rzeczy.

Doświadczyłam tego sama. I dziś wiem, że nic lepszego nie mogło mnie spotkać. Głosowanie ruszało, ale minie sporo czasu zanim poznamy nową MISS.

13187691_10209418330840985_2024783941_n

W dniu wielkiej gali w miejscu tego tajemniczego znaku pojawi się wizerunek Najpiękniejszej kobiety na wózku w 2016 r. Pamiętajcie że wynik zależy od WAS. Dziś liczą się, głosy. To one otworzą dziewczynom drzwi nie tylko do korony, ale przede wszystkim do zmiany swojego życia…

 

 

Dodaj komentarz