Fot. Sylwester Ciuk Fotografia
Fot. Sylwester Ciuk

Pisanie jest moją miłością od lat. Blogi lubię odkąd zaprzyjaźniłam się z internetową przestrzenią. Kiedy trafiłam na książki Tomasza Tomczyka i  wiedziałam już jakiego bloga chcę, ale po ludzku się wystraszyłam. Tomasz Tomczyk przekonał mnie bym próbowała. To jego zapał nie pozwolił mi się poddać, choć blog rodził się w bólach… i to dużych. Nie obyło się bez komplikacji… Zmian. Jednak, to co przychodzi zbyt łatwo nie jest tak cenne, jak to, o co trzeba walczyć.

KM Kobieca Przestrzeń będzie za chwilę… Najlepszym Blogiem prowadzonym przez osobę niepełnosprawną. Zamierzam być tą pierwszą osobą…, która w tej dziedzinie odniesie prawdziwy SUKCES. A jak nie zaryzykuję teraz, to kiedy?

Wielu z was pomyśli teraz, że zwariowałam. Bez względu na to co myślicie nie mam nic do stracenia, a do zyskania – WSZYSTKO. I wcale nie chodzi mi o sławę, pieniądze. Chcę zburzyć wszystkie mury TABU, pokonać STEREOTYPY. Pokazać światu prawdziwą KOBIETĘ, pełną barw, sprzeczności i marzeń. Tak więc oddaję Wam do czytania moje ukochane dziecko. Mój blog jest o wszystkich odcieniach KOBIECOŚCI… jakie tylko istnieją. Świat KOBIET wcale nie jest taki skomplikowany jak o tym mówią Panowie. Jest prosty… tylko trzeba chcieć go zrozumieć. Świat jest bowiem jeden – żyje w nim za to miliony KOBIET… I to one są ZMIENNE. Dlatego będzie tu o emocjach, o marzeniach, nadziejach, tęsknotach, szaleństwach…, o poznawaniu siebie i świata – bo nas interesuje więcej niż ubrania i kosmetyki.Tak więc zapraszam Was do mojego świata… widzianego z perspektywy mojego wózka. Mam nadzieje znaleźć w tej układance wiele nowych elementów, o których nie macie jeszcze pojęcia.

Dziękuję Anecie Cywińskiej  za logo, Robertowi Klatce za pomoc w dopasowaniu szablonu. NIEPOKORNEJ Dziękuję za wszystkie rady i ratunkowe koła… Dziękuję Sylwester Ciok za moje sesje. Po prostu nie może ich tu nie być… choć już tak nie wyglądam.

Dziękuję moim Aniołom za wsparcie.

Katarzyna Metzger