KOCHAMY CYCKI, WALCZYMY O CYCKI, POTRZEBUJEMY CYCKÓW!

Kocham swoje cycki. Nigdy nie chciała bym ich stracić… Nie mam zdrowych nóg. Nie mam tali osy… Mogła bym pisać godzinami o tym czego nie mam, ale mam, to co my wszystkie. Kiedyś zazdrościłam kobietom, które miały duże piersi. Dziś po latach nie mam już takich kompleksów. Dziś cieszę się z moich cycków takich jakimi są. Cieszę się widząc jak kobiety karmią piersią dzieci. Nawet jeśli robią, to w miejscach publicznych, to nie widzę w tym nic zdrożnego. Uważam, że ważne jest zarówno karmienie dzieci piersią, jak i to by dbać o piersi każdego dnia. Niezależnie od wieku. DBANIE O PIERSI TO DBANIE O SIEBIE. O następne pokolenia Nie dajmy sobie wmawiać, że guz to wyrok. Guz nie musi być rakiem. Dajmy sobie szanse na życie. Dajmy ją innym… Uczmy młode pokolenia prawidłowych postaw.

Kampania, którą postanowiłam poprzeć dzięki jej Ambasadorce SYLWII BŁACH. Ta kampania jest ważna nie tylko dla kobiet, ale i dla mężczyzn. Świat bez piersi jest bowiem gorszy dla wszystkich. Dlatego zachęcam was do przyłączania się do akcji. Namawiane do udziału w akcji waszych matek, sióstr, koleżanek, sąsiadek… Niech połączy nas walka o życie. Mam nadzieję, że panowie też pomogą w akcji. Pokażą jak bardzo kochają swoje kobiety – dziewczyny, żony, partnerki, matki, ciotki i babki.. Wiedza jest szansą dla was, by uchronić wasze kobiety. Przypominajcie im o tym jak bardzo je kochacie. Nie tylko dając im kwiaty. Mówiąc o miłości. Dajcie im coś więcej. Dajcie im impuls do walki o siebie, o szczęśliwe życie z cyckami, które lubicie…

Powiedźcie to głośno zabierając je do Warszawy. Pomóżcie Nam nie tylko w walce rekord, ale i walce o życie… Nie chodzi nam o to by straszyć was rakem, ale o to…, by pokazać wam jak uratować kochane przez was cycki. 

14435020_10154248475679130_2350532601030029697_o

Każdego roku w Polsce u ponad 17 tys. kobiet diagnozuje się raka piersi. Niestety, około 35% z nich nie ma szansy na wyleczenie z powodu zbyt późnego wykrycia choroby. Jeśli chcemy zmienić te liczby możemy to zrobić. Wystarczy tylko regularne badać sobie piersi podczas kąpieli, kremowania ciała. Badanie jest szansą na życie, które zależy od nas. Nie bójmy się badań. Ja od lat sama badam swoje piersi. Moja mama mimo mojego wózka widziała we mnie kobietę, uczyła mnie, że często bardziej od chorób zabija obojętność i brak wiedzy. Ja kocham swoje piersi. Kocham też piersi innych kobiet. Dlatego popieram akcję… #DOTYKAMWYGRYWAM

Już 01.10 ( za tydzień!) o godzinie 14.00 os kochające cycki spotykają się na Błoniach – przy Stadionie Narodowym. Tam dowiecie się wszystkiego o profilaktyce raka piersi. Tego co możecie zrobić by nie bać się więcej Raka. Liczę, że zdecydujecie się wybrać życie. Podczas spotkania odbędzie się próba pobicia światowego rekordu Guinnesa w samobadaniu piersi pod hasłem: DOTYKAJ WYGRYWAJ!

TWOJE CYCKI SĄ WAŻNE. Wygrywamy nie tylko życie, ale pozbywamy się strachu. Kompleksów. Zbiórkę zaczynamy o godzinie 13.00 dlatego nie ociągaj się. Bądź z nami. Zabierz z sobą stare, często źle dopasowane staniki, a z marką Panache pokochasz swoje piersi na namowo. Przy okazji bicia rekordu odbędzie się akcja re(cyc)lingu, w trakcie, której będziesz mogła oddać swój zużyty stanik i otrzymać zniżkę o wartości 20 zł na nowy, dobrze dopasowany biustonosz Panache. Możecie korzystać z akcji przez cały październik. Piękne piersi, to zdrowe piersi w dobrym staniku. Lista sklepów biorących udział w akcji jest TU14315821_1082787288436199_722222951_o

Każda z nas jeśli jeszcze tego nie umie będzie miała okazję nauczyć się jak dopasować stanik i cieszyć się pięknym biustem, ale też CO WAŻNIEJSZE poznać techniki, które pozwolą poprawnie wykonać samobadanie. To Naprawdę Ważne!!!, Wisienką na torcie będzie możliwość razem z ambasadorkami projektu wykonać symboliczne badanie i pobić rekord Guinnesa! Pomyśl o tym. Jesteś tam potrzebna!!! Nie dość, że powalczysz o zdrowie swoich piersi nie zapomnisz o innych… Twoje nazwisko pojawi się w tej kultowej księdze Guinnesa!

Poprzedni rekord wynosi 2790 kobiet, więc potrzebujemy więcej pań. Czekamy na ciebie!

Zabieraj ze sobą przyjaciółkę, dziewczynę, siostrę, matkę, babcię, prababcię, córkę, czy ulubioną nauczycielkę, ale też sąsiadkę…, czy panią, u której na co dzień robisz zakupy… i przyjdźcie. Biorąc udział dacie sobie szansę na życie z cyckami. Pokonacie nie tylko swój strach przed rakiem, ale i raka.

Jeśli namówisz wszystkie kobiety, które znasz możesz uratować im życie!!! Niech będzie nas jak najwięcej, bo walczymy o coś naprawdę ważnego! WALCZYMY O ZDROWE CYCKI!!!

A jeśli chcesz tak jak ja okazać swoje poparcie dla akcji – zrób to w social media. Oficjalny hashtag wydarzenia to: #DOTYKAMWYGRYWAM Dodaj zdjęcie, dodaj post, nagraj filmik, napisz na blogu o akcji…, czy po prostu daj lajka wydarzeniu na fejsbuniu. Pokażmy, że nam, kobietom, zależy na naszym zdrowiu i zachęćmy te wszystkie leniuszki codzienne, do regularnego samobadania.
Guz to nie wyrok!

Do zobaczenia w Warszawie!

 

 

One Reply to “KOCHAMY CYCKI, WALCZYMY O CYCKI, POTRZEBUJEMY CYCKÓW!”

  1. Dałam lajka 🙂 Jestem za! Walczyć trzeba zawsze!

Dodaj komentarz