KOBIETY CHCĄ CZEGOŚ WIĘCEJ…

Kobiety nawet w takie dni jak dziś chcą czegoś więcej… dla nas światowy dzień seksu, to tylko symbol. Cielesności, prokreacji, aktu wzajemnego oddania się drugiemu człowiekowi. Dla kobiet ten dzień powinien nazywać się Dniem Miłości…, romantyzmu. Serduszek i kwiatków niczym w Walentynki.

Gdyby się dało kobiety w każdym dniu dopisały by do listy imion słowo Miłość. Bo każdy dzień powinien być świadectwem miłości, dobroci. Dziś jednak jeszcze nikt nie stworzył takiego kalendarza. Prawdopodobnie mogła by go stworzyć tylko kobieta. Takie przecież jesteśmy choć nie lubimy się do tego otwarcie przyznawać.

Bo kobiety chcą wszystkiego. Tajemnicy, miłości, romantyzmu. Chcemy by nasz facet był zarówno macho jak i romantyk. Dziwne? Jeśli ktoś choć odrobinę zna się na kobietach to raczej nie jest zdziwiony.. Kobieta ma tyle odcieni ile jest dni, ale każda z nas marzy o romantycznych gestach (choćby drobnych). Chce czuć nie tylko męską siłę ale i łagodność.

W dzień taki jak dziś jeszcze bardziej odczuwa się samotność, tęsknotę za kimś kogo nie ma obok nas. Ale kobiety w związkach mają jeszcze trudniej. Zwykle przy takich romantycznych akcjach wiele z nich budzi się do życia. Zaczynają zauważać, że ich miłość nie przypomina dawnego obrazu, ukochany albo pracuje, albo siedzi z piwem na kanapie. I widzi tylko telewizor lub to czego akurat w domu nie ma… Ich samych już nie widzi i nie słyszy. Wiec gdy tylko uporają się z codziennym kieratem topią swoją samotność w filmach książkach lub w sieci. Tam gdzie nawet inne mogą być kimś lepszym niż są teraz.

By zwrócić na siebie uwagę kiedyś wytatuuje sobie na łopatce:

Nie ma nic bardziej niesprawiedliwego niż nieodwzajemniona tęsknota. To nawet gorsze niż nieodwzajemniona miłość.

– Janusz Leon Wiśniewski

A on itak nie zrozumie. To będzie jej wołanie w pustkę… dla większości kobiet sex jest bowiem dopełnieniem miłości. Relacji  ukochaną osobą. 

 

 

 

 

2 Replies to “KOBIETY CHCĄ CZEGOŚ WIĘCEJ…”

  1. No tak. Dużo w tym prawdy. Ta nieodwzajemniona tęsknota czy niezgranie się w czasie… To trudne dla kobiety, która pragnie oznak miłości na co dzień. A partner nawet jak na ogół jest czuły to nie zawsze umie odczytać, że w danym momencie bardzo nam zależy na jego uwadze. Powie np. daj teraz poczytać albo wieczorkiem sobie odbijemy, bo będzie na to czas… No i zostajemy same, przepełnione tą miłością…, ale dzielnie to znosimy, kiedy wiemy, że nasz partner nas kocha, tylko jest poprostu mężczyzną.
    Gorzej gdy całkowicie przestanie o nas dbać i rozpieszczać, ale dopóki to robi chociaż wtedy, kiedy sam uważa za słuszne, to jeszcze jest wszystko w normie.
    Tylko, że my kobiety chcemy czegoś więcej…

    1. Tak chcemy więcej, by się udało trzeba nie poddawać się rutynie w związku od początku, bo nagle obudzimy się samotne…

Dodaj komentarz