Właśnie ruszyła kolejna edycja Konkursu Blog Roku. Długo myślałam czy się zgłaszać w tegorocznej edycji. Czy nie jest za wcześnie… Przecież tak naprawdę dopiero zaczynam. Mój blog nie jest jeszcze idealny, ale jest to tak naprawdę miejsce wymarzone.

Po wielu perypetiach postanowiłam od razu skoczyć na głęboką wodę i oto jestem. Piszę. Konkurs też zmotywował mnie trochę do działania. Bo teraz już nie mam wyjścia. Sama na siebie ukręciłam bata żeby nie mieć dłużej wymówek… Tak więc Piszę.

Zgłosiłam się do konkursu nie dla bycia w złotej 10-tce. Nie dla głosów. Zgłosiłam się by stanąć w Szramki z innymi.

Nie będę prosić o głosy agitować jak inni. Chciałabym by udało się wam zauważyć mnie, mojego bloga. Nie jest jeszcze idealny i do końca urządzony, tak… po mojemu ale, stoi w nim już parę mebli. Resztę się urządzi po woli. Pisanie przede wszystkim. Więc siedzę i piszę… Dopiero się rozkręcam, ale jest w tym coś takiego, że nic innego nie mogę robić. Może nie jestem idealna, ale mam nadzieję narozwój. Liczę, że moja szczerość, prostota choć na chwilę was zajmie. Przekona, że warto odwiedzać mój mały wielki świat. Może uda się wam zobaczyć w Kobiecie – Kobietę, a nie tylko niepełnosprawność.

Tak więc jestem. Choć ruszył etap głosów nie zamierzam nagabywać was o głosy… Nie będę wieszać wszędzie o tym postów, bo wiem…, że mam małe szanse. Ale żeby nie było że się poddam:

1468633_1706811239597088_2162091133892870973_n (1)
Blog Roku 2015r.

Nie zgłosiłam się po to by być w tym wyścigu za wszelką cenę, ale by pokazać wam, że posiadanie i promowanie bloga może mieć też wyższe cele.

Chodzi mi o to, że środki uzyskane przez organizatora z głosowania SMS zostaną przekazane Fundacji Dziecięca Fantazja, której celem jest spełnianie marzeń dzieci zmagających się z chorobami zagrażającymi życiu i nieuleczalnymi. Koszt sms-a to 1,23 zł

 

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *